Meble na wymiar do domu

zobacz nasze wszystkie realizacje więcej

Meble kuchenne

Meble kuchenne to funkcjonalność i wygoda przy wykonywaniu czynności, związanych z gotowaniem. Meble na wymiar zagospodarują każdy zakamarek.

Kuchnia to miejsce, które integruje domowników oraz gości. Warto więc to pomieszczenie urządzić w taki sposób, aby nadawało się nie tylko do wspólnych spotkań, ale także było funkcjonalną i wygodną przestrzenią do kucharskich dokonań.

O wygodę pracy należy zadbać już na etapie aranżacji. W pomieszczeniu kuchennym powinny być wydzielone odpowiednie strefy, porządkujące wnętrze i usprawniające prace. Ważne jest ich ułożenie w odpowiedniej konfiguracji, wynikającej z kolejności wykonywanych czynności, od mycia, po przygotowywanie posiłków, ich obróbkę termiczną oraz przechowywanie żywności i naczyń. Strefy należy skorelować z odpowiednim ułożeniem mebli. Powinny pomieścić wszystkie nasze urządzenia, garnki oraz akcesoria. Idealne meble zapewnią nam ergonomiczną i wygodną pracę, podczas codziennych rytuałów kulinarnych.

Doskonałą opcją są meble, wykonywane na wymiar. Nie tylko sprawią, że wnętrze będzie unikatowe, ale również maksymalnie wykorzysta się każdy jego zakamarek.

  • Kuchnie nowoczesne - jak najmniej dekoracji na korzyść rozwiązań funkcjonalnych. Estetyczna harmonia wnętrza wymaga dyscypliny kolorystycznej.
  • Kuchnie angielskie - tradycja w nowoczesnym wydaniu. Jest ciepła i przytulna, konsekwentna w estetyce. Jej pastelowe barwy wprowadzają harmonię.
  • Kuchnie klasyczne - umiejętnie łączy sprawdzone wzornictwo z nowoczesnością i wygodą. To prawdziwa gratka dla koneserów piękna i funkcjonalności.

W ofercie posiadamy również szklane panele kuchenne.

Skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie meble kuchenne Twoich marzeń.