Meble na wymiar do domu

zobacz nasze wszystkie realizacje więcej

Garderoby

Garderoba segreguje, porządkuje oraz przechowuje nasze ubrania. W wersji zabudowanej może zająć niepotrzebną wnękę lub niewykorzystany strych.

Garderoba jako odrębne pomieszczenie w mieszkaniu lub domu to niezwykle wygodne rozwiązanie. Jej główną zaletą jest porządek w ubraniach. Łatwo je segregować, ułożyć, a koszula, ściągnięta z wieszaka nie wymaga prasowania.

Osobna garderoba pozwala również na uwolnienie innych pomieszczeń od nadmiaru mebli, komód, szaf, szafek czy pawlacza z ubraniami sezonowymi. Może stanowić część sypialni lub przedpokoju, jeśli będzie wypełniała wnękę.

Zamknięta garderoba nie ma sensu, jeśli jest urządzana w pomieszczeniu małym i wąskim, w którym nie można się w niej swobodnie obrócić. Najlepiej, gdy zabudowa garderoby mieści się wzdłuż dwóch dłuższych ścian. Ważny jest kształt tego pomieszczenia. Ta w kształcie kwadratu jest wygodniejsza i bardziej pojemna, ponieważ można w niej zmieścić głębokie szafy, jednocześnie zapewniając swobodne przejście.

Czasem decydujemy się na garderobę na poddaszu. To dobry sposób na efektywne wykorzystanie powierzchni a zarazem pole do popisu przy zabudowie na wymiar.

Garderoby na wymiar - przestronne i funkcjonalne. Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar.